+90 530 431 71 28info@pediturk.com.tr
EnglishFrenchItalianTurkish

AYAK SAĞLIĞI UZMANI

Sefa Hilal ÖZGÜN

Peditürk kapsamlı bir proje. En önemli hedefi ayak sağlığı konusundaki tüm gelişmeleri halkımızla buluşturmak. Bunun için Türkiye in başkentini üs olarak seçtik. İnsanlara ulaşabileceğimiz tüm mecralar kullanıyoruz. İnternet, sosyal medya bunun başında geliyor.

  • 0530 703 24 43
  • 0312 241 15 29
  • info@pediturk.com.tr

Biyografi

Lisans eğitimimi insan kaynakları ve çalışma ekonomisi üzerine yaptım. Ayak sağlığı – podoloji hayatıma üniversite yıllarında harçlığımı çıkarmak için iş ararken girdi. O sıralarda Oprah Winfrey’in hayatını okuyordum. Dünyanın en güçlü kadınlarından biri, başarının sırrını anlatırken “mutlaka sevdiğiniz işi yapmalısınız” diyordu. O sese kulak verdim.

Ayak sağlığı hayatımın bir parçası ve gayesi oldu. Ayak sağlığının bir ihtisas alanı olarak ülkemize getiren Ekiple çalışma fırsatı buldum. Yurtiçi ve yurtdışında Bu konuda çeşitli seminer ve kurslara katıldım.

Peditürk benim hayalimdi. Ayak ve tırnak problemlerinin çözümü konusunda teorik ve pratik bilgileri, yurtiçi ve yurtdışında ki uygulamaları sentezleyerek halkımızın bu konudaki sorunlarını çözmek istedim. Peditürk kapsamlı bir proje. En önemli hedefi ayak sağlığı konusundaki tüm gelişmeleri halkımızla buluşturmak. Bunun için Türkiye in başkentini üs olarak seçtik. İnsanlara ulaşabileceğimiz tüm mecralar kullanıyoruz. İnternet, sosyal medya bunun başında geliyor.