Yol Tarifi Hemen Ara
0530 703 24 43info@pediturk.com.tr
EnglishFrenchItalianTurkish

Kişiye Özel Tabanlık

Kişiye Özel Tabanlık

Kişiye özel tabanlık ayak sağlığı açısından kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen medikal ürünlerden biridir. Pek çok insan, çeşitli nedenlerle ayak ağrısı çekebilmektedir. Genel itibariyle uzun süreli çalışma saatleri, ayaklarda meydana gelen şekil bozuklukları, kronik hastalıklara bağlı hastalıklar, ortopedik sorunlar, ayak yapısına uygun olmayan ayakkabıların tercih edilmesi, omurgada meydana gelen deformasyonlar, yüksek kilo ve daha çok çeşitli nedenlerle insanlar dayanılmaz ayak ağrılarına neden olabilir.

Ayakkabıların tabanlarının yürümek için yeterli konforu sağlayamadığı durumlarda, iç kısma yerleştirilen aparatlarla çok daha sağlıklı bir yürüyüş deneyimi sağlamak mümkündür. Bu aparatlar yürüme konforu sağlar, ayakkabı içerisinde gizlendiği için, estetik bir görüntü sağlar.

Kişiye Özel Tabanlık Çeşitleri

Kişiye özel tabanlık çeşitleri, kullanıcının ayak problemine göre çeşitlenmektedir. Kişilerin yaşadıkları yürüme nedenleri çeşitli olduğu için, tabanlıklar da tamamen kişiye özeldir. Farklı ayak numaralarına ve kullanıcının taban şekline göre üretilir.

Yürüyüş bozukluklarına sebep olan düz taban olma durumu ve topuk dikeni gibi rahatsızlıkların etkilerinin azaltılabilmesi konusunda da tabanlık kullanımı sağlanabilir. Ayak tabanını kavrayacak şekilde dizayn edilebileceği gibi kullanım maksadına göre bilekten kavrayarak topuğa kadar inen modelleri de bulunabilmektedir.

Kişiye Özel Tabanlık Faydaları

Ayaklarımız bizi ömrümüz boyunca taşıyan organlarımızdır. Çeşitli nedenlerle kemiklerde ve kaslarda meydana gelen deformasyonlar, gündelik hayatımızda bir takım olumsuzluklar yaşamamıza sebep olabilir.

Ayak ağrıları, kişilerin aksayarak yürüme, sekerek yürüme ve ya yürüyememe gibi durumlar yaşamalarına sebebiyet verebilmektedir. Kişiye özel tabanlık faydaları bu noktada oldukça fazladır.

  • Yürüme bozukluğuna sebep olan ağrı ile baş edeceğinden yürüme bozukluklarını giderir.
  • İlerlemeyen vakalarda tıbbi müdahaleye ihtiyaç duymadan sorunun çözüme kavuşturulmasını sağlar.
  • Yaşam kalitesini yükseltir.
  • Ağrılarınızı dindirir.
  • Düzenli kullanımda ayaklarda yaşanan deformasyonların giderilebilmesine fayda sağlar.
  • Spor ve ya yürüyüş yaparken  çok daha konforlu bir deneyim yaşamanıza yardımcı olur. 

Kişiye Özel Tabanlık Fiyat

Tabanlık üretimi söz konusu olduğunda, kullanılacak malzemenin niteliği fiyat üzerinde belirleyici özelliğe sahiptir. Gündelik kişisel kullanıma uygun bir biçimde kullanılabilmesi için uygun materyallerden üretilmelidir.

Tabanlık üretimi söz konusu olduğundan kişinin sahip olduğu sorunun boyutu da dikkate alınan durumlardan biridir. Genel kullanım ürünlerinden biri olmayan ve doğrudan kişinin sorununu gidermeye yönelik olarak tasarlanan bu ürünlerin yapımı safhasında kullanılacak materyal, tasarım şekli ve boyutu kişiye özel tabanlık fiyat konusunda belirleyici olmaktadır.

Değişken fiyat aralıklarına sahip olan bu medikal ürünleri alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta sahip olduğu fiyattan önce işlevi ve size sağlayacağı fayda olmalıdır. Uygun fiyatlı olduğu için alacağınız tabanlıklar, sorununuzun daha da ilerlemesine ve telafi edilemeyecek durumlarla karşılaşılmasına neden olabilir.

Kişiye Özel Tabanlık Yorumları

Kişisel olarak tasarlanan tabanlıkların kullanımı ile ilgili yapılan müşteri yorumları değişkendir. Tabanlık tasarımı söz konusu olduğunda doğru firmalarla çalışmak hayati önem taşır. Yanlış tasarımlar sonucunda, sorunlarının giderilmediğini ifade eden kullanıcı sayısı bir hayli fazladır. Hatta yanlış tasarımlar sebebiyle ağrılarının daha da arttığını, tedavi sürecinin olumsuz ilerlediğini ifade eden pek çok kullanıcının yorumuna da rastlamak mümkündür.

PediTürk olarak, danışanlarımızın tamamına kişiye özel tekniklerle ihtiyaç duydukları rotaları çizeriz. Bu nedenle firmamızdan temin edilen kişiye özel tabanlık yorumları olumludur. Uzmanlarımız, sahip olduğunuz sorunun giderilebilmesi için gerekli tüm işlemleri itina ile gerçekleştirerek sizin için en uygun tabanlık üretimini yapmaktadır. Teknolojinin de desteği ile gerekli tahliller ve analizler yapılarak ağrılarınız kaynaklı yaşadığınız tüm problemler giderilebilir. Yürüme problemleri yaşatan şiddetli ağrılarınızı dindirmek için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.